Filtr pevných částic (anglicky DPF - diesel particulate filter, resp. francouzsky FAP - filtre a particules) je zařízení, které má za úkol zachytit ve výfuku pevné částice splodin a zvýšit tak emisní čistotu dieselových vozidel. Jako první začala tyto filtry montovat do svých vozidel automobilka Peugeot/Citroen, postupem času se pak přidaly i další automobilky, včetně u nás nejrozšířenější Škodovky, kdy byly tyto filtry nejprve jako příplatková výbava, později se staly povinnou součástí.
 
 

Máte problémy s filtrem pevných částic (DPF/FAP)?
Pokud máte problémy s filtrem pevných částic ( časté závady s následným snížením výkonu a zvýšením spotřeby, nákladná údržba), můžeme provést jeho Renovaci na profesionalním zařízení s certifikátem TÜV Nord a to u všech dieselových motorů.

Provádíme kompletní řešení problemů s filtry pevných částic s použitím nejmodernějších diagnostických přístrojů. S DPF-FAP máme dlouholeté zkušenosti a to jak v nastavení sw tak i kompletni senzoriky a následně čistění na profesionálním certifikovaném stroji. To vše pod jednou střechou.

Renovací filtru pevných částic se zvýší průchodnost výfukového potrubí, což příznivě působí na výkon motoru a spotřebu paliva.  Vozidla, která od nás mají Renovovaný filtr pevných částic nemaji problém na emisních kontrolách.  Bližší informace najdete na našem webu www.dpfrenovace.cz


Jaká je cena za renovaci filtru pevných částic?
Cena za Renovaci filtru pevných částic  u osobních automobilů je 7000,-.  Renovaci DPF filtrů a katalyzátorů u nákladních vozidel řešíme individuálně. Prosím kontaktujte nás telefonicky nebo emailem pro konkrétní nabídku.